HaberlerOyun

Serious Sam 4’den Yeni Görseller Geldi

Uzun süredir beklediğimiz oyundan böyle güzel haberler görmek çok güzel. Darısı Bannerlord'un başına

İnternet kafelerin, internet gidince belki en çok oynana oyunlarından biri olan Serious Sam’ın yeni oyunu olan  Serious Sam 4: Planet Badass ile alakalı birkaç görsel ve detay paylaşıldı.

Malesef ki, Serious Sam 4 açık dünyaya sahip değil

Geliştirici ekip Croteam, oyunun steam sayfasındaki görselleri ve birkaç detayı geçtiğimiz saatlerde güncelledi. Her zamanki gibi ilk oyunlarda yer alan Kamikaze, Kleer gibi farklı yaratıkların oyunda olacağı söyleniyor. Geleceği yansıtabilecek ikonik olan bazı yaratıklarında oyun içerisinde yer alacağı belirtiliyor.

Açık dünya yok dedik ama, yapımcılar bizlere dev gibi bir harita ve dehşet verici sır dolu tuzaklar ve muazzam görevler vermeyi unutmamış. Oyunda motosiklet ve kurşun geçirmeyen Popemobile’da bulunacak. Demek ki bazı yaratıklar silah kullanabilecek. Oyun içerisindeki ekibimiz RodriguezJonesHellfire bize ara ara katılmak yerine, tüm oyun boyun ca yanımızda bulunacaklar. Detaylı görselleri ve videoyu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan The Last of Us: Part 2'den Yeni Haberler Var başlıklı makalemizde The Last of Us: Part 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  İlgi Çekici Yeni Battle Royale Oyunu Fear the Wolves
Etiketler

Ferhat

Tüm gününü yazılımsal işlemler, instagram ve burası için harcıyan yakışıklı haşin ve gaddar bir yazar.

Bir Cevap Yazın

Close
Close