EsporHaberlerOyun
Trendler

Rainbow Six Siege’den Espor’a Koca Bir Adım

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gerçekleştirilen eSpor etkinliklerinde çok büyük değişiklikler yapılacağı ve turnuva tarzı dahil birkaç değişiklik yapılarak, daha farklı oyuncu kitlelerine erişim sağlanacağı belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde çıkan haberler, R6’nın Pro League tarzı bir lig sistemine geçiş yapacağı açıklanmıştı. Geçiş ile birlikte daha çok takımın gerçekleştirilen etkinliklere katılması sağlanırken izleyici sayısında da bir hayli artış yaşanacağı da belirtilmişti.

R6’da gerçekleştirilen en büyük değişikliklerden biri ise maçların aralığı üzerine oldu. Turnuvaları gerçekleştiren ekip, eleme şeklinde oynanılan maçların yeni geçiş yapılan lig tarzı oynanılacağı ve profesyonel takımların mücadelesinin uzun sürmesi adına, 14 gün boyunca birbirleriyle iki defa oynama yoluyla bir savaşa gireceklerini açıkladı.

Tüm bunların yanında Ubisoft, profesyonel çatışmaları özel DLC paketleriyle destekleyeceğini belirtirken, yakın bir gelecekte açıklanacak olan “büyük turnuva” ile beraber daha fazla oyuncu kitlesinin ilgisini çekebilecek etkinliklere imza atılacağı da satırlara eklenen kelimeler arasında yerini buldu.

Bir önceki yazımız olan DreamHack Masters Marseille Grupları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKU  Red Dead Redemption 2 İndirime Girdi!
Etiketler

Ferhat

Tüm gününü yazılımsal işlemler, instagram ve burası için harcıyan yakışıklı haşin ve gaddar bir yazar.

Bir Cevap Yazın

İstersen Bunu da Okuyabilirsin

Close
Close
Close