HaberlerOyun

Hunt Showdown’a Türkçe Dil Desteği Geleceği Duyuruldu !

Yerli Kardeşler Geldikleri Yere Sahip Çıkarak Oyuna Türkçe Dil Desteği Geleceğini Açıkladılar.

Crytek’in merakla beklenen yeni oyunu Hunt: Showdown, kapalı alfasının ardından Steam üzerinden erken erişime açılarak oyuncularla buluşmuştu. Henüz ilk aşamalarında olan oyun, aldığı geri bildirimler sonucunda, performansını arttırmaya yönelik ilk yamasını da geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Yamanın ardından olumlu yorumlar almaya devam eden Hunt: Showdown için resmi olarak Türkçe Dil Desteğinin Geleceği Duyuruldu.

Crysis ile birlikte Türk oyunculara kendi dillerinde evrensel oyunları oynama imkânı sunan Crytek; çizgisini hiç bozmayarak kendinden beklendiği şekilde yeni oyunu Hunt : Showdown için de resmi olarak Türkçe Dil desteğinin geleceğini müjdeledi. Bu haber ile birlikte, oyun için temmuz ayında yayınlanacak yama ile Türk oyuncular oyunu kendi dillerinde oynamaya başlayabilecekler.Ayrıca eğer oyun ilginizi çektiyse küçük bir oynanış videosunu da şuraya bırakıyoruz efenim…

Bir önceki yazımız olan Bethesda Warner Bros.'a Dava Açtı! başlıklı makalemizde Beshesda VS Warner Bros. hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Steam İndiriminde, 10 TL'ye Alınabilinecek En Farklı 10 Oyun
Etiketler

İlkan Kocabay

Anasının karnından NES ile doğmuş bir Gamer. İçimizden bir yazar !

Bir Cevap Yazın

Close
Close