Testler

Hangi League of Legends Şampiyonusun?

Bakalım hangi League of Legends şampiyonu olduğunu bulabilecek miyiz?

Rakip takımdan az canlı bir şampiyon görüyorsun. Yanında seninle eş güçte bir rakip daha bulunuyor. Bu durumda ne yaparsın?

Takımında sadece sen hayatta iken rakip takımın baron aldığını biliyorsunuz. Fakat bir yandan minyonlar inhibitörünüzü yıkıyor. Bu durumda ne yaparsın?

Team Fight devam ederken iki rakip şampiyonun yarım canlarla aynı yöne gittiğini gördün. Fakat takım için savaşta önemli etkensin. Bu durumda ne yaparsın?

Support oynarken, ADC fazla hasar alıp kule altına kaçıyor. Tam o sırada kule altı dalmaya hazırlandıklarını fark ediyor ve karşı Jungle’dan Gang yiyorsunuz. Bu durumda ne yaparsın?

Team Fight’ın ortasında bir telefon geldi, gizli numara arıyor. Bu durumda ne yaparsın?

Ranked maçının kader anında Annen çok önemli bir şey istedi ve bunun için en az 10 dakika AFK kalman gerekiyor. Bu durumda ne yaparsın?

Ligin bitmesine günler kaldı ve Elmas olmana sadece 5-6 galibiyet yetecek. Fakat bir haftalığına bir yere kalmaya gidiyorsunuz. İnternet bulunmayan o evde hayaliniz olan Elmas’a ulaşmak istiyorsunuz. Bu durumda ne yaparsın?

Normal Oyuna geç bağlandığınız için hiç oynayamadığınız, istemediğiniz bir lane denk geldi. Bu durumda ne yaparsın?

Her zaman ki gibi LoL maçına başladın ve o gün doğum günün. Tam o sırada kapı çaldı, arkadaşların seni sürpriz bir yere götürüyor. Bu durumda ne yaparsın?

Önemli bir Ranked maçındasın ve o kötü internet gitme olayı başına geldi. Uzun bir süre gelmeyecek gibi duruyor. Bu durumda ne yaparsın?

Bir önceki yazımız olan GTA: San Andreas'ı Ne Kadar İyi Biliyorsun? başlıklı makalemizde San Andreas Testi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Ferhat

Tüm gününü yazılımsal işlemler, instagram ve burası için harcıyan yakışıklı haşin ve gaddar bir yazar.

Bir Cevap Yazın

İstersen Bunu da Okuyabilirsin

Close
Close
Close