HaberlerTeknoloji

Google, Önümüzdeki Sene Orta Fiyatlı Akıllı Telefon Çıkaracak

Hepimizin vazgeçemediği bir arama motoru vardır. Diğerlerinden daha üstün ve kaliteli gördüğümüz arama motorları… Çoğu kişinin bu konu hakkında ki görüşleri Google’dan yana olsa da Google sadece arama motoru kalmak istemiyor gibi duruyor. Geçtiğimiz zamanlar içerisinde de belli şirketleri alan onları yükselten Google’ın merkez şirketi şimdi de akıllı telefon sektörüne giriş yapmaya hazırlanıyor. Bu işin devleri bulunurken bu bölüme adım atmaya çalışıyorsa bence bir bildiği veya artıdan kazandıracağı şey olduğunu düşünerek giriyor. Sadece normal bir telefonun özelliklerini gösterecek bir telefon ile bu piyasaya giriş yapacak ise bence boş yere giriş yapmış olur.

 Google; 2019 yılında amiral gemisi sınıfında, orta segmentli, tasarımı ile kullanıcıya hitap edecekmiş gibi duran Pixel 3 adında bir telefon çıkartacak.

Tasarımsal fotoğraflar ise sizlere sunmuş olduğumuz fotoğraflardır. Aram motorunda “Pixel 3” şeklinde aratacak olursanız telefon için birçok örnek sizlere sunulacaktır. Ülkemizde de satışa sunulma ihtimali bir hayli yüksek olan Pixel 3 diğer Pixel telefonlardan farklarının en önemlisi ise fiyat gibi duruyor. Sunulacak tasarım ve tahmini özelliklere göre iyi bir fiyatla gelecek olan Pixel 3 şimdiden merak uyandırdı. Ülkemize geldiği taktir de sizlere bir inceleme yazısı paylaşmaya çalışacağım. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bir önceki yazımız olan Rainbow Six Siege'den Espor'a Koca Bir Adım başlıklı makalemizde Rainbow Six Siege hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Fornite'ın oyuncu sayısı League of Legends'ı Geride Bıraktı
Etiketler

Ferhat

Tüm gününü yazılımsal işlemler, instagram ve burası için harcıyan yakışıklı haşin ve gaddar bir yazar.

Bir Cevap Yazın

İstersen Bunu da Okuyabilirsin

Close
Close
Close