HaberlerOyun

God of War, Hala Sırlarla Saklı

Bir hayli fazla oyuncu kitlesine sahip olmasına rağmen, o sırrı henüz kimse bulamamış

Bu senenin en sağlam oyunlarından olan God of War (4)’den taze haberler gelmeye devam ediyor. 20 Nisan 2018’de piyasaya giriş yapan GOW’un yönetmeni Cory Barlog, oyuncuların dikkatini çeken bir açıklamada yaptı. Oyun içerisine saklanan objeleri/sırları bulmanın kendisine fazlasıyla keyif verdiğini belirten Barlog, God of War’ın içerisinde henüz kimsenin bulamadığı bir sır olduğunu açıkladı. Yapılan ısrarlara karşı direnen Barlog, sırrı adeta şeref meselesi haline getirdi ki açıklamadı.

Kim bilir? Belki o sır muhteşem bir viral reklam kokuyordur.

Dağların cengaveri Kratos

Oyun içerisindeki bu sırrı (easter egg’i) Metal Gear Solid 5: Phantom Pain‘de gördüğümüz gizli nükleer silah olayı gibi sistem dosyaları içerisine saklanmış olan bu sırrı Cory Barlog, oyuncuların bulacağından pek emin değil.   Yani  kilitli  bir makine olan PlayStation 4‘de dosyaları karıştırmak bilgisayardaki gibi kolay değil. Kim bilir belki God of War oynamamış bir adam bile sırf şu sırrı bulmak için oyunu satın alabilir.

MGS 5: Phantom Nükleer Olayı

Bir önceki yazımız olan Google, Önümüzdeki Sene Orta Fiyatlı Akıllı Telefon Çıkaracak başlıklı makalemizde Google Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Türkiye'de Düzenlenen PUBG Turnuvasının Finalistleri Açıklandı!
Etiketler

Ferhat

Tüm gününü yazılımsal işlemler, instagram ve burası için harcıyan yakışıklı haşin ve gaddar bir yazar.

Bir Cevap Yazın

İstersen Bunu da Okuyabilirsin

Close
Close
Close