Oyun

Fortnite’da Bu Akşam Büyük Bekleyiş

Fortnite'da cumartesi akşamı büyük şeyler olacak ve doğru zamanda giriş yaparak buna sizde şahit olabilirsiniz.

Epic Games tarafınan geliştirilmiş Fortnite Battle Royale oyunu 30 Haziran Cumartesi günü Türkiye saati ile 20:30’da sadece bir kez şahit olabileceğiniz bir olaya hazırlanmış durumda. 12 Temmuz’da başlayacak olan 5.sezona günbegün yaklaşırken Epic Games bunu adına yakışır şekilde duyurma peşinde.

Cumartesi akşamı oyunda olacak kişiler ya da sevdiği yayıncılardan seyretmeyi tercih edecek olan oyun severler canlı olarak geri sayımda olan roketin fırlatılışına tanık olabilecek. Böylelikle bu sezonun bitiş haftasına yavaş yavaş girilmiş olacak.

Geçen sezon meteorların yağmasıyla yıkılan evlere nazaran bu sefer haritada daha büyük hasarların görüleceği tahmin ediliyor. Bundan sonrası artık tamamen tahminlere kalmış durumda olsa da Fortnite oyuncusu DieBuddies’e göre roketin Moisty Mire bölgesine düşerek o bölgede kurak bir alan yaratacak ve ardından farklı modların geleceği görüşünde.

Bakalım bu akşam ateşlenecek olan roket nereye düşecek ve ardından neler gelişecek tüm oyun severler olarak takipte olacağız!

Bir önceki yazımız olan Pokemon Quest IOS ve Android'e Ücretsiz Geliyor! başlıklı makalemizde android, game freak ve go hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Mount & Blade II: Bannerlord'dan Taze Görseller
Etiketler

Jagenhghar

A long time ago in a galaxy far, far away . . . .

Bir Cevap Yazın

İstersen Bunu da Okuyabilirsin

Close
Close
Close