HaberlerOyun

Cyberpunk 2077’de Bizi Çıplak Sahneler Bekliyor

Düşünüyorum, O halde varım

Seneler önce duyurulmasına rağmen ilk günki aşkla beklediğimiz Cyberpunk 2077, E3 2018’den sonraki fragmanı ile beraber beklentimizi bir üst seviyeye daha taşıdı. Gün geçtikçe oyun hakkında farklı bilgiler edinmeye devam ediyoruz. Yönetmen Adam Badowski, oyun içerisindeki çıplaklığı fazlasıyla önemli olduğunu ve bunun içinde çeşitli sebeplerinin olduğunu açıkladı.

Witcher’dan sonra sıra CyberPunk 2077’de

Polygon ekibine röportaj veren Adam Badowski, “Çıplaklık tek bir nedenden ötürü bizim içi çok önemli” dedi ve açıklamaya başladı. “Bu CyberPunk,  bu yüzden insanlar vücutlarını farklılaştırıyor. Anlayacağınız üzere bedenler artık kutsal değil. Çünkü artık insanlar, her şeyi modifiye ediyor. Belli bir zaman sonra vücutlarıyla, etleriyle olan bağlantıları kaybediyorlar. Bu yüzden birden fazla durumda çıplaklık kullanmamız lazım.” dedi ve açıklamasını bitirdi.

Yapılan açıklamalara göre bakarsak çıplaklık ile, The Witcher 3’teki gibi oyunun birçok yerinde karşılaşacağız. Örnek verecek olursak, V’nin fidye yüzünden kaçırılmış olduğunu düşündüğü kadını kurtarmak için gittiği görevde, Amaç fidye değil kadının parçalarını çalmak olduğunu anlıyor. Yani buda görevin belirli safhalarında kadının çıplak vücudu ile karşılaşabileceğimiz anlamını taşıyor. Bazı bölgelerde ise cinsel bölgelerin pixelleştirilmesi oyunun ciddiyetini fazlasıyla düşürecek. Bizce çıplaklığın oyun atmosferi gereği bulunmasında sakınca olacağını düşünmüyoruz. Zaten CD RED PROJEKT’in çoğu oyununda çıplaklık fazlasıyla bulunuyor. Bunu birazda firmanın tarzına bağlayabiliriz.

Muhteşem fragmanı izlemediyseniz sizi şöyle alalım; (altyazılardan Türkçe’yi seçmeyi unutmayın!)

 

Bir önceki yazımız olan FRİDAY THE 13TH: KİLLER'dan 3 Ücretsiz DLC başlıklı makalemizde Ücretsiz DLC hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Playstation 4 Oyunlarına Dev Bir İndirim Geliyor !
Etiketler

Ferhat

Tüm gününü yazılımsal işlemler, instagram ve burası için harcıyan yakışıklı haşin ve gaddar bir yazar.

Bir Cevap Yazın

İstersen Bunu da Okuyabilirsin

Close
Close
Close