HaberlerOyun

A Way Out Yönetmeni EA İle Devam Ediyor

Josef Fares EA İle Mutlu.

Çıktığı ilk ayda beklenmedik bir başarı yakalayan ve tam bir milyon kopya satan A Way Out, Electronic Arts’ı oldukça memnun etmişti.  Yapımcı firma Hazelight Studios ise bu durumdan oldukça memnun görünüyor.

Gamelab konferansında Eurogamer’a konuşan Hazelight yönetmeni Josef Fares, EA ile ilişkilerinin ”Süper iyi” olduğunu söyledi. Josef Fares bir başka ses getirmiş oyun olan Brothers: A Tale Of Two Sons oyununu da yönetmişti.

”Evet EA ile çalışıyoruz. Problem olmuyor bu süper bir destek. Hangi dağıtımcı ile çalışırsak çalışalım bir şey değişmeyecek. Ben böyle çalışıyorum. Ekonomik durumlara elbette saygı duyuyorum ama kimse vizyonu takmıyor. Vizyon çok, çok önemli. Ve bunu artık EA’de biliyor ve çok iyi destek oluyorlar.” sözlerini söyledi.

Yeni oyun hakkında ise A Way Out’tan daha uzun bir oyun olacağını fakat uzunluğunun boş şeylerle dolu olmayacağını söyleyen Fares, yeni oyununun ilk görüntülerinin gelmesi için ise birkaç yıl sürebileceğini ekledi.

Fares yeni oyunu için oldukça iddialı ve kendine güveniyor. Electronic Arts’ın da desteği ile elinden harika işler çıkabilir. Bunu A Way Out ile görmüştük. Gelecek hakkında bol şans Fares.

Bir önceki yazımız olan PUBG Sanhok Haritasındaki Çeşitli Buglar başlıklı makalemizde Pubg yeni bug hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Serious Sam 4'den Yeni Görseller Geldi
Etiketler

muskemals

Mandalore gezegeninden gelmiş, savaşmıyorum yazıyorum diyen bir bounty hunter.

Bir Cevap Yazın

Close
Close